Konstruktér Mladá Boleslav

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Nabízený plat:

55000 - 70000 Kč

Značka:

28712560758

Firma:

AVL Czech Republic s.r.o.

Náplň práce

Prvotní kontakt:
aneta.mocova@avl.com

Upřesňujicí informace:
Obor vzdělání: technické vzdělání v oboru strojní inženýrství nebo podobný; Odborné znalosti a zkušenosti: nadšení pro vývoj pohohu automobilu, zkušenost s konstrukcí dílů v oblasti automotive v CAD nebo CREO; Jazyková vybavenost: angličtina na úrovní B2-C1, nebo němčina na úrovni B2-C1; Další požadavky: výhodou jsou zkušenosti s prostředím KVS, ECA, AVON, TI-Cockpit, zkušenosti se změnovým managementem, zkušenosti s vývojovým procesem v automotive

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál; 5 týdnů dovolené; Příspěvek na penzijní nebo zdravotní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně; Příspěvek na volný čas ve výši 250 Kč měsíčně