Dispečer(ka) dopravy Mladá Boleslav

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

29232780779

Firma:

CEE Logistics a.s.

Náplň práce

Prvotní informace:
emailem: hana.navratilova@ceelogistics.cz

Upřesňující informace:
Náplní Vaší práce bude zodpovědnost za každodenní plánování tras pro přidělenou vlastní skupinu vozů, monitoring logistických procesů, kontrola plnění dodávek a trasování, plánování logistiky v souladu s požadavky klientů, zodpovědnost za včasné doručení objednávky, intenzivní a pravidelný kontakt s řidiči, péče o svěřené zákazníky a projekty, nepřetržitá podpora řidiče.
Zařaďte se do našeko kolektivu, pokud máte: znalost ukrajinského/ruského a českého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou, chuť se rozvíjet v oblasti logistiky, praxe není podmínkou, rádi Vás sami zaškolíme, zodpovědný přístup, komunikační schopnost, obecnou informovanost.

Nástup dohodou.

Zaměstnanecké výhody:
Notebook a mobilní telefon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, tankovací karta, free days (dny dovolené navíc), výhodný mobilní tarif, flexibilní pracovní doba, firemní akce pro zaměstnance.