Prodavač/ka - pokladní Šumperk

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Nabízený plat:

145 - 175 Kč

Značka:

29240060726

Firma:

SEMAG spol. s r.o.

Náplň práce

Kontakt: telefonicky, emailem. Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Pavlou Tymrákovou - 734 353 423.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.

Náplň práce:
˘ příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
˘ příprava obložených baget a polévek
˘ znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
˘ provozní doba pondělí - neděle
˘ práce převážně na odpoledních směnách o víkendu nebo v týdnu dle dohody
˘ práce vhodná pro studenty, maminky na RD

Požadujeme:
˘ pracovní morálku
˘ komunikativnost a příjemné vystupování
˘ aktivní přístup k zákazníkům
˘ manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
˘ zdravotní průkaz pro práci s potravinami
˘ věk 18+
˘ výborný zdravotní stav
˘ preferujeme dlouhodobou spolupráci