Lean Specialista - senior (M/Ž) Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

29050280711

Firma:

Rieter CZ s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru výhodou
- znalosti a praxe v oblasti štíhlé výroby
- znalost AJ na komunikativní úrovni (B1)
- pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- odolnost vůči stresu, schopnost motivovat lidi
Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní firmě
- pružnou pracovní dobu
Zaměstnanecké výhody:
- roční prémie 20 000 Kč
- 1 týden dovolené navíc
- dotované stravování
- zaměstnanecký program pro výhodné telefonování
- příspěvek na penzijní připojištění
- profesní vzdělávání
Kontakt: e-mailem