Svářeč kovů, při výrobě čerpadel Lutín

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Lutín

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29242120715

Firma:

SIGMA GROUP a.s.

Náplň práce

Nástup ihned. První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Požadujeme:
- zručnost, ochotu se dále vzdělávat ve svářečské škole
- základní nebo úřední zkoušku na metodu svařovaní 111, 135 a 141 výhodou, není podmínkou
- dobrý zdravotní stav
Poznámky:
- v případě zájmu o nabízenou pozici pracovníka ve vlastní svářečské škole proškolíme na požadované metody svařování
- pracovník zařazen do pracovní čety pod vedením zkušeného pracovníka
- práce dle výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, jazykové kurzy