Strojník do práškové lakovny (M/Ž) Vysoké Mýto

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vysoké Mýto

Nabízený plat:

31200 - 35000 Kč

Značka:

29242820764

Firma:

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Náplň práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Průmyslový areál výrobního závodu Iveco Czech Republic, a. s., Čelakovského 610, Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha automatizovaného systému, řešení poruch
- komunikace s mistry a s obsluhou pracovních strojů
POŽADUJEME:
- předpokladem pro nástup je vyučení v technickém směru
- odpovědný přístup
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
NABÍZÍME:
- dotované stravování
- možnost ubytování
Bližší informace na osobní schůzce.
KONTAKT: telefonicky po - pá, 8 - 15 hodin, e-mailem nebo osobně (personální kancelář, Vraclavská 200, Vysoké Mýto)
Rudischová Božena, tel.: 734 287 568, e-mail: bozena.rudischova@hofmann-personal.cz