Koordinátor servisu (AJ) Česká Třebová 2

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová 2

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1412747-13

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* odborná praxe na podobné pozici technického zaměření
* komunikativní znalost jazyka anglického (denní kontakt se zahraničím)
* znalost práce na PC - MS Office (zvláště Excel)
* technické myšlení, organizační schopnosti, komunikativnost, asertivita
* orientace v oboru pneumatiky, mechaniky, čtení technických výkresů
* řidičský průkaz sk. B
* zkušenosti s vedením kolektivu

Náplň práce

* podílení se na nastavování a spravování procesů servisního oddělení
* spolupráce na plánování a dodržování rozpočtu
* koordinace servisních kapacit a jejich plánování
* dohled nad fungováním servisního skladu
* zpracování administrativy, reporting
* dodržování postupů stanovených v rámci systému řízení údržby

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
* pružná pracovní doba, mobil, notebook
* jazykové kurzy, odborné a rozvojové vzdělávání
* 26 dnů dovolené, 13. plat, firemní akce
* příspěvek na stravování/stravenky, na životní pojištění nebo penzijní připojištění
* cafeteria, občerstvení na pracovišti
* výroba a kanceláře: Česká Třebová

Jestliže Vás tato pozice oslovila, zašlete nám svůj životopis s kontakty, ať se můžeme spojit a probrat detailní informace. Třeba hledáme právě Vás!

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová