Pomocní kuchaři Milevsko

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Milevsko

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

29229000786

Firma:

XIN XIANG SHI CHENG s.r.o.

Náplň práce

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou.
První kontakt: Aiyu Liu, tel.: 773 268 051 po-pá 9-14h nebo na adrese provozovny po předchozí telefonické domluvě. Adresa: 5. května č.p. 120 399 01 Milevsko 1

Podobné nabídky práce

Údržbář elektro, Pivovar Protivín

dnes Protivín Pivovar Protivín, a.s.

Skladník VZV/vláček

před týdnem Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
34250 - 40360 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby

29349 - 35500 Kč za měsíc S ubytováním

Pokladní/k pro stravovací provoz Schneider - brigáda

před týdnem Písek GTH catering a.s.
130 Kč za hodinu

Policista/ka v Písku - náborový příspěvek 75.000 Kč

aktivní nabídka Písek Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
30070 - 34500 Kč za měsíc

Jeřábník

aktivní nabídka Písek Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
30000 - 40000 Kč za měsíc

Zámečník

Obsluha kantýny provozu firemního stravování Aisin

21300 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Liu Aiyu
Tel: 773 268 051

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.