Řidič/řidička C+E Chomutov

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Nabízený plat:

38000 - 42000 Kč

Značka:

29233500713

Firma:

Elflein Transport s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: sandra.ertlova@elflein.de
nebo volat na tel.č.: 720 936 818 denně od 8,00 - 17,00 hod. a domluvit pohovor.

Nabízíme:
" Běžný výdělek až 42.000,- Kč čistého
" Pravidelné linky v kolečku = DENNÍ NÁVRAT DOMŮ
" Cílové destinace = Lipsko, Regensburg
" Stabilní zaměstnání po celý rok
" Rychlý nástup
" Zkušený a přátelský tým
" 40% kapesné navíc k dietám
" zajímavé bonusy a benefity, které vám pomohou sladit pracovní a osobní život

Požadujeme:
" Řidičský průkaz C + E
" Profesní a zdravotní způsobilost
" Zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů
" Dodržování AETRu, ale i jeho využívání
" Flexibilita a proaktivní přístup