Lékař zdravotnického střediska Olomouc

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Nabízený plat:

59680 - 73230 Kč

Značka:

27645060723

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Požadavky:
- odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
- specializovaná způsobilost podle zák. č. 95/2004 Sb. - atestace v oboru všeobecného praktického lékařství. Dále možný i základní kmen interní nebo všeobecný, případně specialisovaná způsobilost v oborech vnitřního lékařství, chirurgie, neurologie (a příbuzných oborech). V takovém případě bude zajištěn výkon práce pod odborným dohledem.
- dobrý zdravotní stav, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu práce samostatnost, - rozhodnost, komunikativnost, příjemné vystupování
- občanská a trestní bezúhonnost
- dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)

Platové náležitosti:
- platová třída 14 podle NV ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
- zvláštní příplatek
- osobní příplatek v závislosti na pracovním nasazení

Možnost sjednání pracovního poměru i na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti.

Dle rozhodnutí KHS Olomouc je funkce zařazena do II. kategorie z hlediska expozice biologickými činiteli.

Písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu: zajem@vez.olc.justice.cz.
Ředitel Vazební věznice Olomouc si vyhrazuje právo zrušit vyhlášené přijímací řízení bez udání důvodu.