SAP konzultant s AJ | Vysočina | služební auto

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Třebíč

Nabízený plat:

60000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

34

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- AJ na komunikativní úrovni pro denní užití se zákazníky
- znalost práce v SAPu (různé moduly)
- orientace ve výrobním prostředí z předchozí praxe
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - ochota občasného dojíždění za zákazníky
- komunikativnost a zákaznická orientace
- analytické myšlení

Náplň práce

Máte zkušenost s prací v SAPu a bavilo by Vás radit ostatním?
Baví Vás čas od času cestovat za zákazníkem? Pak byste neměli minout tuto příležitost.

Hledáme SAP KONZULTANTA i s krátkou praxí. Rádi Vás zaučíme.

Ve vaší práci budete:
- pravou rukou uživatelů SAPu ve výrobních společnostech
- pracovat s různými SAP moduly, pomáhat uživatelům s nastavením a testovat případné nefunkčnosti
- týmově se podílet na projektech a zdárně je dokončit

Nabízíme

- mzda 60 - 70 000Kč/měs.
- roční a výkonnostní prémie
- 25 dní dovolené
- sick days
- flexibilní pracovní doba
- pravidelná možnost HOMEOFFICE
- příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600