Technolog Moravičany

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravičany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Technolog Šumperk

Firma:

Logaritma s.r.o.

Požadavky

* technické vzdělání, strojírenství výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou,
* znalost automotive výroby,
* znalost práce s technickou dokumentací,
* týmového hráče s chutí učit se novým věcem v dané problematice,
* dobré komunikační a organizační schopnosti.

Náplň práce

* zlepšování procesů a produktů výrobních úseků,
* tvorba a aktualizace technické dokumentace,
* nalézání úspor,
* komunikace s výrobou, projektovými týmy, údržbou.

Nabízíme

* mzda dle znalostí a zkušeností
* roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS,
* zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti,
* dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd),
* odměny při pracovních a životních jubileích,
* 5 týdnů dovolené,
* jednosměnný provoz,
* hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka,
* poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka

Kontaktní osoba:
Iveta Jakubů
Mobil: 771 269 201