Operator produkcji Ostrava | do 45.000Kč + bonus 20.000 Kč Ostrava-Hrabová

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava-Hrabová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Ostrava

Požadavky

• Rzetelność
• Odpowiedzialność
• Dobry stan zdrowia
• Chęć do uczenia się nowych rzeczy
• Podstawowa znajomość obsługi PC
• Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
• Chęć do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy (mix zmian 8 i 12 godzinowych) - więcej szczegółów udzielimy telefonicznie :+420 770 108 584.

Náplň práce

W zależności od działu:

• Praca z narzędziami
• Dbanie o stanowisko pracy
• Montaż systemów hamulcowych
• Wizualna kontrola jakości wyrobku
• Komunikacja z przełożonym i resztą załogi
• Obsługa maszyn i urządzeń potrzebnych do produkcji
• Obróbka materiałów w celu uzyskania gotowych produktów
• Pakowanie gotowych wyrobów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień

Nabízíme

• Czeska umowa o pracę
• Dofinansowane posiłki w pracy
• 25 dni urlopu wypoczynkowego
• Bonus rekrutacyjny - 20.000 Kč
• Wynagrodzenie do 45.000 Kč miesięcznie
• Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Czech
• Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym do 2.000 Kč miesięcznie
• Premia za jakość wykonywanej pracy do 10% z wynagrodzenia podstawowego
• Dodatek transportowy do 2.500 Kč/ miesięcznie lub DARMOWY DOJAZD z Polski
• Stałe oraz stabilne zatrudnienie - zależy nam na nawiązaniu długotrwałej współpracy
• Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy (za zmiany nocne, weekendowe, świąteczne, nadgodziny)

Poznámka

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie kwalifikacyjne - nasze rozmowy odbywają się każdą środę. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym działem, daj nam znać - będzie czekała na Ciebie prezentacja, rozmowa oraz zwiedzanie miejsca pracy. A co najlepsze, poczęstunek też na Ciebie czeka :-)

Czekamy na Ciebie! Wyślij CV i zadzwoń pod numer +420 770 108 584, aby dołączyć do naszej energetycznej załogi lub wyślij SMS o treści "OV-HA" a my oddzwonimy.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Aleksandra Sikora
Mobil: +420 770 108 584
Tel: +420 770 108 584
E-mail: zaslat e-mail s životopisem