Konstruktér creo s AJ / sml. na neurčito (až 85.000 Kč) #2205 Brno

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

60000 - 85000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s praxí, případně vhodné i pro absolventa
* praxe v oboru konstruování, i školní praxi při VŠ
* komunikace v angličtině v psané i mluvené formě
* znalost konstrukčního programu a konstruování ve 3D
* týmový hráč, který se nebojí chopit příležitosti

Náplň práce

* u nás pracujeme v programu Creo (Parametric + další doplňky)
* vývoj a konstrukce strojních zařízení
* spolupráce s technickým týmem při hledání atypických řešení
* aktivní práce na technologických řešení výroby
* účast na jednáních s týmem (kick off meeting, revision meeting…)
* kontrola souladu technických řešení s místními požadavky zákazníka
* tvorba výkresové dokumentace

Nabízíme

* stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti, která aktuálně rozšiřuje svou výrobu a vývoj
* možnost osobní realizace na projektech, které Vás zaujmou
* motivující ohodnocení včetně výkonnostních bonusů
* po šesti měsících možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* lokalita: Brno

Poznámka

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je také vhodná pro: konstruktér, mechanical designer, vedoucí konstrukce, konstruktér Brno, Brno strojírenství, projektant, Brno mechanical designer, konstruování, CREO, konstrukce ve 3D,….

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová