Kalkulant/kalkulantka Radošovice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Radošovice

Nabízený plat:

38000 Kč

Značka:

29221060754

Firma:

BISO - Keibel s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- min. SŠ technické vzdělání - ve strojírenském oboru
- uživatelská znalost PC; MS Office - převážně EXCEL
- znalost konstruování ve 3D
- Němčina - aktivní
- praxe výhodou
- pečlivost

Náplň práce:
- tvorba cenových kalkulací
- tvorba technologických postupů
- vytváření potřebné dokumentace
- komunikace a spolupráce s technickým oddělením

Nabízíme:
- odpovídající mzdu
- práci na HPP
- firemní benefity

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penz. připojištění; příspěvek na dovolenou a Vánoce; odměna za narození dítěte;firemní a životní jubilea; ad.

Kontakt e-mail: horejsova@biso.cz, telefonicky od 6.00 do 14.00 hodin v PO -PÁ č. tel. 383 312 534, 603 274 006