Zedník/ce Rapotín

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rapotín

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

17991620723

Firma:

PRUMHOR, spol. s r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Místo výkonu práce: Rapotín č.p. 824, 788 13 Vikýřovice. Vyučení v oboru stavebnictví nebo praxe v oboru, ŘP sk. B. Pracovní doba je 7:00 - 15:30. Výhody: příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Podobné nabídky práce

Zedník - šamotář - ubytování zajistíme

aktivní nabídka Olomouc PRAGMA personální agentura s.r.o.
150 - 180 Kč za hodinu S ubytováním

Práce ve strojírenství Kovář,tavič/odlévač,Zedník - šamotář

140 - 180 Kč za hodinu S ubytováním

Policista na dopravním inspektorátu v Šumperku náborák 75.000 Kč

před 6 dny Šumperk Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
34400 - 40000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

aktivní nabídka Hrabová M Security and Cleaning s.r.o.
123,9 Kč za hodinu

Pokladní/k stravovacího provozu Hella

před týdnem Mohelnice GTH catering a.s.
23000 Kč za měsíc

Seřizovač junior dvousměnný provoz

před 6 dny Moravičany Logaritma s.r.o.
S ubytováním

Pracovník pro výdej obědů stabilní brigáda

před týdnem Moravičany Logaritma s.r.o.

Provozovatel prodejny tabáku (IQOS) - franšízant - Šumperk

dnes Šumperk TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Výdej jídel Hella - zkrácený úvazek možnost brigády

před 4 dny Mohelnice GTH catering a.s.
130 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

před 6 dny Šumperk RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Kontaktní osoba:
Hana Bařicová
Tel: 771257967

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.