Praktická sestra Šumperk

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Šumperk

Nabízený plat:

21800 Kč

Značka:

14546710731

Firma:

Nemocnice Šumperk a.s.

Náplň práce

CZ-ISCO 3256 Praktické sestry;
Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Náplň práce:
- specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče.

Požadujeme:
- odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:
- nástupní mzda + zhodnocení praxe (po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Nabízíme:
- pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
- nadstandardní benefity společnosti.

Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
- týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, nekuřácké prostředí. Kontakt: e-mailem, telefonicky.