Vedoucí komunikace Vimperk

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vimperk

Nabízený plat:

23390 Kč

Značka:

29224000727

Firma:

Město Vimperk

Náplň práce

Místo výkonu práce: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk
pracoviště: Městský úřad Vimperk, Nad Stadiónem 199, 385 01 Vimperk - správní obvod města Vimperk

Platová třída: 10, 11

Informační náplň práce:
- vede, řídí a zodpovídá za řádný výkon marketingových a komunikačních aktivit města,
- spravuje Vimperské zpravodajství na webových stránkách města,
- podílí se na přípravě strategických a koncepčních dokumentů města, případně je sám komunikuje,
- komunikuje se zástupci médií, vydává tiskové zprávy.

Další požadavky:
vzdělání VŠ, VOŠ nebo úplné středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou; velmi dobré znalosti práce na PC (Internet - administrace webových stránek, správa profilů FB a IG, YouTube kanálu, Google Analytics, MS Office - Word, Excel, Outlook, PowerPoint); rychlá orientace v pracovní problematice; schopnost samostatné práce; komunikativnost; schopnost asertivního jednání s lidmi; časová flexibilita; psychická odolnost; ochota se dále vzdělávat; řidičský průkaz B (aktivní řidič); výhodou je znalost cizích jazyků, znalost programů na zpracování a střih krátkých videí, znalost grafických programů a ukázka vlastní tvorby novinového článku, tiskové zprávy či natočené reportáže.

Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech
a dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem
Czech POINTU (tel. 380 070 348),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 7. června 2024
do 14:00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VEŘEJNÁ VÝZVA - vedoucí komunikace".

Ústní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v týdnu od 17. do 21. června 2024. Datum bude upřesněno.

Podrobnější informace podá: Ing. M. Křížová - vedoucí odboru ŠK - tel. 388 402 260, mob. 777 355 846