Obchodní referent - elektro (m/ž) Příbram

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Značka:

1639023447

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Jsi technický typ a vyznáš se v elektromateriálu? Rozvíjej svou kariéru u jednoho z největších velkoobchodů s elektromateriálem jako Obchodní referent (m/ž) v Příbrami.

náplň práce
* denní komunikace a péče o zákazníky na pobočce v Příbrami
* zpracování nabídek a zakázek pro zákazníky (prodej elektromateriálu)
* aktivní spolupráce s kolegy z obchodu, nákupu a logistiky
* komunikace s dodavateli a jejich zástupci
* odborné poradenství v oblasti elektromateriálu pro zákazníky
* práce v systému SAP a CRM

co vám nabídneme
* měsíční bonusy dle výsledků, 13. plat
* 25 dní dovolené
* navýšení dovolené za odpracované roky (až 6 týdnů)
* stravenky v hodnotě 130 Kč
* benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení zdraví 6000 Kč ročně
* odměny za pracovní a životní jubilea
* skvělé firemní akce a události
* další rozvoj formou školení a vzdělávání
* příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč měsíčně

co od vás očekáváme
* vzdělání v elektrotechnickém oboru nebo praxe s elektroinstalačním materiálem - silnoproud
* přátelská a komunikativní osobnost
* uživatelská znalost programů MS Office
* chuť se dál vzdělávat v oboru a profesně růst
* znalost programu SAP a CRM výhodou

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Jakmile jej prostuduji, budu Vás kontaktovat a vše společně probereme.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.
Budu se na Vás těšit
Kristýna Karásková
T: +420 705 866 709