Technik laboratoře Hrádek, Hrádek u Rokycan

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hrádek, Hrádek u Rokycan

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1493932-1

Zařazeno na pozici:

Technik Rokycany

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání technického, textilně technologického, nebo chemicko-technologického zaměření
* 3 roky praxe v oboru (výhoda)
* praktická znalost práce v laboratoři/zkušebně - zkušenost s prováděním chemických a fyzikálních zkoušek
* teoretická připravenost - znalost technologie výroby v oboru zpracování textile / plastů, znalost materiálu
* AJ / NJ na komunikativní úrovni
* základní znalost systémů kvality v automobilovém průmyslu
* praxe v automobilovém průmyslu, nebo v průmyslu je výhodou
* komunikativnost, spolehlivost, zručnost, schopnost spolupráce v týmu
* znalost nakládání s nebezpečnými látkami
* ŘP B
* uživatelská znalost práce s PC (MS Office, podnikový systém, zákaznické portály)

Náplň práce

* komunikovat interně i externě v rámci zadávání zkoušek
* sdílet a dokumentovat výsledky zkoušek
* studovat specifikace, normy a technickou dokumentaci ke každé zkoušce, kterou pracovník převezme
* provádět laboratorní zkoušky v souladu s pracovními/zkušebními postupy a platnými zákaznickými či mezinárodními normami
* vyhodnocovat výsledky zkoušek porovnáním s požadavkem nebo cílovou hodnotou
* vypracovávat požadované formy laboratorní zprávy, předávat a rozdělovat zprávy o výsledcích
* posuzovat rizika a informovat zákazníka v případě neshody
* spolupracovat s odbornými útvary podniku

Nabízíme

* docházkový benefit za 100% docházku do zaměstnání 2.500,- Kč
* příspěvek na dojíždění 3,30 Kč/km
* stravenky ve výši 120 Kč/den
* pružná pracovní doba
* 3 dny sick days
* 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, multisport karta, příspěvek na životní jubilea, zaměstnanecký bonus u T-Mobile

Kontaktní osoba:
Martina Benediktová
Tel: +420 377 225 408