Servisní technik/technička Toyota Pardubice

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Nabízený plat:

45000 - 55000 Kč

Značka:

29213760728

Firma:

OLFIN Car s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE :
- příjem vozidel do opravy, komunikace se zákazníky, kalkulace ceny opravy, koordinace práce automechaniků, fakturace zakáze, předání vozů po opravě, odpovědnost za servisní zakázky
POŽADJEME :
- vzdělání SŠ s maturitou technického směru
- samostatnost, ale schopnost práce v týmu
- reprezentativní a komunikativní vystupování
- profesionální přístup k pracovním povinnostem
- zkušenost s pojistnými událostmi výhodou
- znalost audatexu nebo jiného kalkulačního systému výhodou
- praxe výhodou
NABÍZÍME :
- pracovním poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
- stravenky v hodnotě 90Kč / den
- moderní prostředí budovy i pracoviště
- kvalitní školení zdarma přímo od výrobce vozů
- motivační osobní ohodnocení a bonusový systém odměn
- zaměstnanecké slevy na služby a zboží společnosti
- zázemí společnosti s 30 lety praxe
- ambiciózní kolektiv
První kontakt e-mailem.