Programátor s praxí Teplice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

21300 - 35000 Kč

Značka:

24489820764

Firma:

DITES spol. s r.o.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Řidičský průkaz sk. B., vyhláška 50/78 Sb.
programování automatu Siemens výhodou, práce s PLC (Siemens, Beckhoff, Teco,...) výhodou, servis ŘS
Zaměstnanecké výhody - stravenky
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: barbora.salajkova@dites.cz

Podobné nabídky práce

CNC operátor, programátor

aktivní nabídka Kadaň DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
30000 - 40000 Kč za měsíc

Operátor CNC / Programátor junior

před týdnem Klášterec nad Ohří DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
30000 - 45000 Kč za měsíc

Policista/ka v Ústeckém kraji Teplice-náborový přísp. 110 000 Kč

před týdnem Teplice Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
26420 - 37740 Kč za měsíc

Řezník v Teplicích

před týdnem Teplice Novák maso - uzeniny s.r.o.
30000 Kč za měsíc

Technik vodního hospodářství - TDS ST OP Ohře

před 5 dny Teplice Lesy České republiky, s.p.

Obchodní zástupce po telefonu

před týdnem Teplice PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25000 - 50000 Kč/měsíc

Účetní OŘ severní Čechy -

včera Teplice - prodlouženo! Lesy České republiky, s.p.

Brigádník do skladu_Nové Modlany_170 Kč/hod

dnes Teplice ManpowerGroup s.r.o.

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Bílina

včera Bílina TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Programátor PLC

aktivní nabídka Brno Trenkwalder a.s.
95000.00 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

DITES spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Barbora Salajková Němečková
Tel: 417562264
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.