Mechanizátor lesní výroby - težař Bžany

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bžany

Nabízený plat:

30300 - 35000 Kč

Značka:

28697060740

Firma:

AM-LES s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

Práce s motorovou pilou, občas práce s traktorem.
Řidičský průkaz sk. B, T.
Hlásit se lze e-mailem: am-les@seznam.cz nebo telefonicky - 777 564 129 nebo 723 138 821

Podobné nabídky práce

Vedoucí výroby - Most

před týdnem Most PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Manažer výroby

před týdnem Chomutov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Laborant výroby

před týdnem Děčín PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
27000 - 31000 Kč/měsíc

Agronom rostlinné výroby

před týdnem Štětí PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Operátor/ka výroby v Klášterci n/o

před týdnem Klášterec nad Ohří Randstad HR Solutions s.r.o.
24000 Kč/měsíc

Operátor výroby - svozová doprava

před týdnem Chomutov DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
27500 - 35500 Kč za měsíc

Operátor/ka výroby v Rakovníku - až 34 500Kč/měs.

před týdnem Louny Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výroby,,svíčkárna Havraň´´

před 4 dny Most Grafton Recruitment s.r.o.
22200 Kč za měsíc

Operátor/operátorka výroby nástupní mzda od 35.000,-

dnes Chomutov Lidé a Příležitosti s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Operátor/ka výroby řezací linky, 12ti hodinové směny

před 5 dny Ústí nad Labem Agentura práce Gadasová s.r.o.
25000 - 28400 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Michal Maulis
Tel: 777564129

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.