Obchodní zástupce pro zahraniční trh Teplice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

45000 - 65000 Kč

Značka:

27967560794

Firma:

SAMBULAR s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce:
- Péče o klíčové zákazníky převážně v zahraničí ale i v ČR
- Pracovní cesty k těmto zákazníkům
- Akvizice nových zákazníků - v prvních měsících s naší podporou a předem domluvenými kontakty
- Spolupráce s jednotlivými odděleními uvnitř firmy
- Hledání nových obchodních modelů
- Aktivní práce na rozšiřování zákaznického portfolia
Požadavky:
o Ochotu cestovat v rámci ČR a zahraničí
o AJ - B2 - aktivní využití jak v mluvené, tak i psané formě
o NJ výhodou
o Zkušenosti na obchodní pozici v logistice alespoň 2 roky
o Samostatnost a organizační dovednosti
o Velmi dobré prezentační dovednosti
o Řidičský průkaz skupiny B
o Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
Nabízíme:
o Velkou dávku samostatnosti
o Neformální atmosféra a přátelský tým
o Mzdu odpovídající zkušenostem
o 13. a 14. mzda
oOsobní automobil i pro osobní účely
o Notebook, telefon
o Multisport karta
o Příspěvek na penzijní připojištění
o Firemní akce