Specialista /ka podpory prodeje s NJ Nový Bydžov

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bydžov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

• praxe na podobné pozici
• NJ na komunikativní úrovni nutná
• komunikační a organizační schopnosti, také schopnost zvládnout více věcí najednou
• příjemné, empatické a komunikativní jednání
• znalost MS Office
• pečlivost a záliba v administrativní práci

Náplň práce

• přijímat a zpracovávat objednávky od zákazníků až po vznik zakázky a výrobků šitých na míru
• efektivně řídit a monitorovat tok zakázky k zákazníkovi až do jejího úplného zaplacení
• komunikovat se zákazníkem o případných změnách specifikace a dodacích lhůtách
• připravovat cenové nabídky ve spolupráci s obchodními zástupci
• vyřizovat reklamace, tzn. přijímat a zadávat do systému, komunikovat ve firmě a směrem k zákazníkovi
• pravidelně komunikovat se zákazníkem s cílem předat mu všechny potřebné informace včas a v požadované kvalitě a rozvíjet vztah se zákazníkem, tak aby byla naplňována naše vize a důraz na „vztahový obchod“.

Nabízíme

• práci v týmu, který ocení Vaši pracovitost, iniciativu, flexibilitu a pečlivost (společně toho mnoho vyřešíte)
• pracovní místo v Novém Bydžově, po zaškolení k dispozici kancelář v Hradci Králové nebo možnost využívat Home Office - cca jeden den v týdnu.
• mnoho příležitostí naučit se nové věci
• 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days
• příspěvek na stravování či stravenkovné v hodnotě 80,- /den, příspěvek na jazykové vzdělávání a 50% na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853