Pracovník v distribúcií kvetov. Mzda až do 17,92€/h brutto. Aalsmeer

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Aalsmeer

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

336 - 454 Kč za hodinu

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

- Práca v sklade vyžaduje fyzickú zdatnosť a schopnosť pracovať v rýchlom tempe.
- Očakávame spoľahlivosť a zodpovednosť pri plnení úloh.
- Schopnosť pracovať v tíme a spolupracovať pre dosiahnutie spoločných cieľov.
- Musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom.
- Ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní.
- Ochota akceptovať charakter práce.
- Kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa.
- Základná prax s prácou s kvetmi je výhodou.

Náplň práce

Príjem a kontrola dodávok: Prijímajte a kontrolujte prichádzajúce kvety.

Skladovanie a logistika: Spravujte skladové priestory a pomáhajte s efektívnou distribúciou kvetín.

Komunikácia: Spolupracujete s tímom pri zabezpečení rýchleho a bezproblémového spracovania objednávok.

Nabízíme

• Kultúrna Rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.
• V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.
• Príležitosti na rozvoj vašich zručností v skladovaní a logistike.
• Pracujete v epicentre svetového kvetinového priemyslu, kde máte prístup k najkvalitnejším kvetom od renomovaných pestovateľov.
• Máte možnosť byť súčasťou distribúcie kvetov do celého sveta.
• Dynamické pracovné prostredie: Každý deň je iný, a tak máte možnosť zažívať rozmanitosť a vzrušenie.
• Veľa zamestnaných Slovákov a Čechov.
• Starostlivosť zo strany zamestnávateľa.
• Nízke vstupné náklady.
• Týždenná mzda.
• Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).
• Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
• Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.
• Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
• Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto).
• Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Kontaktní osoba:
Tereza Hanzlíková
Mobil: 00421903250669