Technická podpora staveb/zaměření elektro Jihlava

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Jihlava

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

Minimálně ÚSO – odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. min. §6 - šikovný elektrotechnik se schopností základních elektro úkonů, manuálně zručný a s rozhledem – práce všeho druhu - například zapojení ústředny.

řidičský průkaz sk. B – ochota cestovat

svářečské zkoušky

uživatelská znalost PC – MS Office (Outlook, Word, Excel), základní kancelářská práce

zdravotní způsobilost pro práce ve výškách

samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

schopnost a ochota dále se vzdělávat a rozšiřovat kvalifikaci

Náplň práce

Technická podpora při realizaci zakázek přímo na stavbách:

řízení realizace zakázek v rámci ČR dle zadání projektového manažera
samostatné řízení a koordinace montážních prací externích dodavatelů
zajištění a logistika materiálu
provádění základních elektro-úkonů
komunikace se subdodavateli a řešení technických problémů
optimalizace výrobních nákladů a skladových zásob
kontrola průběhu realizace dle projektové dokumentace, zanášení změn do PD, pořizování zápisů do stavebního deníku.
zajištění dílčích předávek včetně vypracování předávacího protokolu
vedení různých typů evidencí (strojů, pracovníků, materiálu, energií…) a související administrativa

Zabezpečení výroby /dílny:

řešení technických problémů
strojní úprava a příprava materiálu
práce s různými druhy hasiv
zabezpečení a evidence skladových zásob
práce s tlakovým zařízením 0 až 300 bar (plynová SHZ)
práce spojené s tlakovými zkouškami systémů SHZ

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853