Specialista pro lesnický audit - pravidelné pracoviště Hradec Králové nebo po dohodě

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové nebo po dohodě

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

specialista LA

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání - obor lesnictví, odborná praxe v provozu alespoň 5 let výhodou,
• odborné předpoklady: řádná znalost lesního zákona, souvisejících právních norem a další legislativy ovlivňující lesní hospodářství, praktické zkušenosti v ochraně lesa, v pěstování a procesu obnovy lesa, znalost podmínek lesního hospodářského plánování a lesnické typologie,
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (především MS Office, znalost aplikací z oblasti GIS a lesní výroby výhodou),
• řidičský průkaz skupiny „B" – aktivní řidič,
• osobnostní předpoklady: komunikativnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, objektivní přístup, časová flexibilita,
• občanská a morální bezúhonnost.

Náplň práce

• spoluúčast na tvorbě metodiky prověrek lesnického hospodaření,
• realizace pravidelných prověrek lesnického hospodaření na jednotlivých LHC,
• hodnocení plnění závazných ustanovení LHP, dodržování zákona č. 289/1995 Sb. o lesích, souvisejících právních norem a vnitropodnikových předpisů,
• hodnocení dlouhodobých výsledků v péči o stav lesa,
• metodická a konzultační činnost v postupech obnovy a pěstování lesa.

Nabízíme

• zajímavou práci v celé oblasti působnosti LČR, s.p.,
• mzdu dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, roční odměny,
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, 200 hodin dovolené, příspěvek na stravování, volitelný lesnický oděv, služební vozidlo i k soukromým účelům…).

Poznámka

Písemné nabídky včetně motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na prace@lesycr.cz do 5. 5. 2024.
Pracovní místo je vhodné pro muže i ženy.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková