Dispečer/ka - vedoucí provozu, Praha/Brandýs nad Labem

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Dispečer Praha

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

Dopravní zdravotní služba hledá do svých řad pro pobočku v Praze případně v Brandýse nad Labem uchazeče na pozici: Dispečer/ka - vedoucí provozu.

Náplň práce:
Jste komunikativní a schopni pracovat v rychlém tempu? Hledáme dispečera/ku - vedoucí provozu, který/á bude zodpovědný za koordinaci pohybu sanitních vozů, zajišťování rychlé a efektivní reakce na všechny urgentní zdravotní případy. Vaší prioritou bude optimalizace tras a plánování, abyste zajistili co nejrychlejší doručení péče pacientům.

Požadavky:
- organizační schopnosti a schopnost prioritizovat

- komunikační dovednosti a schopnost efektivního řízení týmu

- znalost geografie a navigačních systémů (není podmínkou - zaučíme)

- předchozí zkušenosti v oblasti dispečinku nebo zdravotnického prostředí výhodou

Nabízíme:

- možnost zapojit se do důležitého odvětví zdravotnictví a pomáhat lidem v nouzi

- dynamické prostředí a šance na rozvoj dovedností v oblasti řízení a organizace

- konkurenční platové ohodnocení a další benefity

- tarif na mobilní a datové služby

- příjemnou firemní kulturu

- mzda cca 40tis. Kč dle praxe a zkušeností

Budeme se těšit na Váš životopis, případně průvodní dopis.

Kontaktní osoba:
Jana Hornová
Tel: 234715000