Projektový manažer teambuildingů / Moderátor (m/ž) Praha 8 - Karlín

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 8 - Karlín

Typ pracovního vztahu:

Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

50000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
• zkušenosti s moderováním a vystupováním před publikem
• pedagogické vzdělání a zkušenosti s HR výhodou
• komunikativnost, kreativitu
• počítačovou gramotnost (Word, Excel, základní grafické programy, příp. využívání AI)
• znalost AJ slovem i písmem
• smysl pro práci v týmu

Náplň práce

Jsme Catalyst Czech Republic a hledáme nového kolegu/kolegyni k přípravě a moderování teambuildingů.

Více informací o společnosti naleznete na www.catalystteambuilding.cz.

Náplň práce:
• plánování, příprava a realizace teambuildingů v ČR, ale také v dalších evropských zemích pro české i zahraniční skupiny od 10 do 1000+ osob

Nabízíme

• práci na ŽL

Mzdové ohodnocení od 50 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Praha 8 - Karlín

Termín nástupu: k 1. 5. 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jakub@catalystteambuilding.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 775 867 461 - Jakub Škorík.

Na tuto pracovní pozici můžete reagovat pouze do 15. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391