Prodavač/ka Kladno

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kladno

Nabízený plat:

13900 Kč

Značka:

29185440705

Firma:

"Etincelle, o.s."

Náplň práce

Požadujeme:
praxe v oboru - nutná.

Práce na zkrácený úvazek.

Náplň práce:
zajištění provozu pekařství, práce se zdravotně postiženými zaměstnanci.

Nabízíme:
dotované obědy, slevu na firemní výrobky.

Kontakt telefonicky a e-mailem viz výše.

Podobné nabídky práce

Prodavač/ka v Kralupech n. Vl.

před týdnem Kralupy nad Vltavou Novák maso - uzeniny s.r.o.
22500 - 24300 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Kladně

před 4 dny Kladno Novák maso - uzeniny s.r.o.
21500 - 23300 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Říčanech (DPP=180 Kč/h.)

před 4 dny Říčany Novák maso - uzeniny s.r.o.
26900 - 28700 Kč za měsíc

Prodavač/ka ve Staré Boleslavi

před 4 dny Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Novák maso - uzeniny s.r.o.

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Černošicích

dnes Černošice Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Mnichově Hradišti

před týdnem Mnichovo Hradiště Novák maso - uzeniny s.r.o.

Řidička / řidič autobusu (popř. nabídka rekvalifikace)

dnes Kladno ČSAD MHD Kladno a.s.
38000 - 56000 Kč za měsíc

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka D6,D7

před 6 dny Kladno Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Obchodní zástupce

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Kladno

před 4 dny Kladno TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Kontaktní osoba:
Naděžda Maurerová
Tel: 604 400 338

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.