Senior Electronic Engineer (ž/m) Brno

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

65012 Kč

Značka:

29191760740

Firma:

Tyco Fire & Security Czech Rebublic s.r.o.

Náplň práce

Vývoj a podpora elektronických produktů pro bezpečnostní systémy jako součást týmu výzkumu a vývoje v přední nadnárodní organizaci

HLAVNÍ POVINNOSTI A ODPOVĚDNOSTI:
o Návrh elektronických obvodů pro komponenty bezpečnostního systému
o Testování kvalifikace návrhu
o Spolupráce s ostatními odděleními včetně mechanických, SW a SQA
o Podpora výroby během zavádění nového produktu a pokračování produktu
o Pomoc oddělení technické podpory při řešení problémů s instalací
o Spolupráce s dodavateli a poskytovateli služeb, včetně schvalovacích organizací

OČEKÁVÁME:
o Zkušenosti s aplikací technologie na komerční řešení
o Více než 4 roky příslušných zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje
o Pokročilé zkušenosti alespoň v jedné oblasti požadovaných znalostí
o Zkušenosti s řízením projektů
o Zkušenosti s digitální / mikroprocesorovou elektronikou, analogovou elektronikou, návrhem EMC, elektrickou bezpečností, návrhem pro výrobu, digitálními a/nebo analogovými simulačními nástroji, integrovaným softwarem
Vysokoškolské vzdělání v oboru Elektronické inženýrství výhodou

NABÍZÍME:
o Různorodou a zajímavou práci v moderních prostorách špičkové světové technologické společnosti
o Stabilní práce v čistém a bezpečném prostředí
o Kvalitní a důkladný tréninkový proces
o 13. plat 4x ročně, 14. plat (roční prémie)
o Home office po onboardingu na základě potřeb projektu
o příspěvek na dopravu; Příspěvek na oběd; Příspěvek na penzijní / životní pojištění a další zajímavé benefity.

13. plat, 14. plat, příspěvěk na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní pojištění, dotované obědy, cafeterie

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.