Pečovatel - pečovatelka Dvůr Králové nad Labem

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dvůr Králové nad Labem

Nabízený plat:

27570 Kč

Značka:

28296920705

Firma:

Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem

Náplň práce

PEČOVATEL - PEČOVATELKA
Nabízíme volné pracovní místo pro pečovatelku-pečovatele na plný úvazek. Pracovní doba od 6 do 22 hodin, dle směn. Směny jsou osmihodinové
Požadavky:
- pracovitost a pozitivní vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením
- schopnost samostatně zvládat problémové situace
- schopnost sebereflexe a práce na svém profesním a lidském rozvoji
- aktivní řidič

Nabízíme: stravenky, odměny 2x ročně, podporu osobního a profesního růstu

Bližší podrobnosti k nabízené pozici na www.psdvurkralove.cz, v sekci aktuality.