Technický pracovník (energetik) referátu stavebního odd. logistiky Plzeň

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Nabízený plat:

26800 - 37870 Kč

Značka:

29002040768

Firma:

Vězeňská služba České republiky

Náplň práce

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru:
Technický pracovník (ENERGETIK)
referátu stavebního odd. logistiky
Nabízíme:
" platové ohodnocení - 10. platová třída (od 26.800 do 37.870,-)
" 200 hodin řádné dovolené
" lékařskou péči
" částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
" závodní stravování
" 5 dnů indispozičního volna
" využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
" možnost využití posilovny, tělocvičny

Požadujeme:
˘ bezúhonnost
˘ vzdělání: vyšší odborné nebovysokoškolské (technického typu výhodou)
˘ osvědčení podle Osvědčení podle § 6 nařízení vlády č.194/2022 Sb., o požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
˘ dobrá znalost MS Office
˘ analytické myšlení.
" nástup: od 1.6.2024

Věznice Plzeň
PERSONÁLNÍ ODD.
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz (Foldová Linda)