Údržbář/údržbářka Roudnice nad Labem

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Roudnice nad Labem

Nabízený plat:

190 Kč

Značka:

27074460745

Firma:

Mencl Guss s.r.o.

Náplň práce

směnnost: třísměnný provoz, noční provoz.

Náplň práce:
- údržba strojů ve výrobě
- opravy strojů v případě poruchy
- práce ve výškách

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost.
Výhodou: svářečský průkaz, praxe na obdobné pozici

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, nebo telefonicky v Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod. p. Srpková, nebo p. Šifaldová, tel.: 727 879 841.