Vedoucí údržby Roudnice nad Labem

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Roudnice nad Labem

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

27350120777

Firma:

Mencl Guss s.r.o.

Náplň práce

směnnost: jednosměnný provoz, noční provoz
Požadujeme:
manuální zručnost
- spolehlivost
- samostatnost
- organizační schopnost (vedení týmu 8 pracovníků)

Náplň práce:
- základní znalost práce na PC
- údržba strojů ve výrobě
- opravy strojů v případě poruchy
- práce ve výškách

Výhodou: svářečský průkaz, praxe na obdobné pozici

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod. p. Srpková, nebo p. Šifaldová tel.: 727 879 841.