Servisní poradce pro příjem vozu po nehodách Praha

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Prodejce Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU/SŠ vzdělání
• praxi v oboru
• znalost a orientace se v systémech AUDATEX
• časovou flexibilitu
• spolehlivost
• kvalitu práce

Náplň práce

AUTO GOLDCAR a. s.

Jsme autorizovaný prodejce a servis automobilů značky Škoda s tradicí více jak 20 let.

Více informací o společnosti naleznete na www.autogoldcar.cz.

Náplň práce:
• příjem a vyhodnocení zakázek pojistných událostí
• komunikace se zákazníky
• organizace práce klempírny a lakovny
• práce s programy AUDATEX, DMS
• komunikace s pojišťovnami a likvidace pojistných událostí

Nabízíme

• pracovní pozici na HPP se stabilním zázemím a kolektivem
• další profesního vzdělávání formou školení
• parkování v místě pracoviště

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vrab@autogoldcar.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 11. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391