Konstruktér / projektant (m/ž) Přerov

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Přerov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ / VŠ strojní
• znalost 3D konstrukčního systému (Inventor - výhodou), AutoCAD 2D
• znalost sady MS Office programů
• ŘP sk. B
• předpoklad pracovních cest do zahraničí
• flexibilita, komunikativnost, samostatnost

Výhodou:
• praxe na pozici konstruktér
• orientace v technických normách, materiálech
• znalost AJ

Náplň práce

PSP Engineering a.s.

Tradiční strojírenská společnost, která navrhuje stroje a celé závody zejména pro průmysl výroby stavebních hmot a zpracování nerostných surovin.

Více informací o společnosti naleznete na www.pspeng.com.

Náplň práce:
• vypracování konstrukčních návrhů strojního zařízení vč. potřebných výpočtů
• zpracování konstrukční dokumentace
• zpracování projektových podkladů, podkladů pro nabídky
• specifikace výrobků a subdodávek
• vypracování návodů k používání, podkladů pro prospekty atd.
• případná účast na uvádění zařízení do provozu - kontrola garantovaných parametrů

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení
• volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky/pojištění/dárkové poukazy)
• 5 týdnů dovolené
• možnost stravování v areálu
• zaměstnanecké akce

Místo práce: Přerov

Termín nástupu: dle možností po dohodě co nejdříve

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@pspeng.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391