Konstruktér/ka Praha

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 70000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Praha

Firma:

SEAL Communication s.r.o.

Požadavky

Zkušenosti v oblasti 2D/3D konstrukce
Znalost CAD softwaru (např. CATIA, SolidWorks, SIEMENS NX, Inventor, Creo)
Znalost AJ nebo NJ výhodou
Komunikační dovednosti a schopnost pracovat samostatně i v týmu

Náplň práce

Navrhování a vývoj nových produktů podle požadavků a specifikací
Provádění analýz a simulací ke zjištění výkonnostních a technických parametrů
Spolupráce s týmem inženýrů a výrobním oddělením
Testování a ladění prototypů
Prezentování návrhů a řešení
Dodržování standardů kvality a bezpečnosti

Nabízíme

Motivující pracovní prostředí plné příležitostí pro osobní a profesní rozvoj
Konkurenceschopný plat a benefity
Možnost kariérního postupu v dynamické a rychle rostoucí společnosti

Poznámka

Pokud máte zájem připojit se do týmu, zašlete nám svůj životopis, link na profil na LinkedInu nebo se nám jen ozvěte na telefonní číslo +420 733 198 989 nebo na E-mailovou adresu radmila@seal-communication.cz. Těšíme se na vaši odpověď!

Kontaktní osoba:
Ing. Radmila Šindýlková
Tel: +420 733 198 989