Vedoucí prodejny Nová Paka

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nová Paka

Nabízený plat:

25000 - 28000 Kč

Značka:

28967160732

Firma:

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Náplň práce

Požadavky:
uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita
náplň práce - objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny
Plat: 25.000 - 28.000 Kč a výše dle dosažené tržby

Příspěvek na stravování 2.300 až 3.000 Kč podle odpracovaných dnů měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány