Skladník/ice Tábor

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Tábor

Nabízený plat:

36000 - 36500 Kč

Značka:

29183240745

Firma:

FERRUM s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: skladník, příjem výdej materiálu, výkup kovošrotu, požadujeme průkaz VZV a čistý trestní rejstřík
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál - 90 Kč/směna
Kontakt: e mailem, telefonicky PO-PÁ 7:00 - 15:30

Podobné nabídky práce

Skladník

aktivní nabídka Český Krumlov FreeCon s.r.o.
28000 - 33000 Kč za měsíc

Skladník VZV/vláček

dnes Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
34250 - 40360 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník / logistik

před 6 dny České Budějovice Trenkwalder a.s.

Skladník, 3 směny | Český krumlov

před 5 dny Český Krumlov Grafton Recruitment s.r.o.
32000 - 38000 Kč za měsíc

Technik - Tábor

aktivní nabídka Tábor SITEL, spol. s r.o.

Obsluha linky - Tábor

dnes Tábor Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
35547 - 49737 Kč za měsíc S ubytováním

Obchodní zástupce / zástupkyně, stavebnictví, celá ČR.

před 2 dny Tábor TRITON Hunters, spol. s r.o.

Seřizovač

před 2 dny Tábor Etimos Human s.r.o.
30001 - 38001 Kč za měsíc

Elektromontér - liniové stavby - telekomunikace - Tábor

aktivní nabídka Tábor JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Kvalitář | Táborsko

před 5 dny Tábor Grafton Recruitment s.r.o.
30000 - 45000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Martin Jeleček
Tel: 724164714

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.