Svářeč MAG (m/ž/r) Okres Zwiesel

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Okres Zwiesel

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

17 EUR za hodinu

Schmidt & Wifling Arbeitnehmerüberlassung und private Arbeitsvermittlung GmbH

Požadavky

- Ukončené odborné vzdělání v oboru výhodou, praxe v oboru
- Znalost práce s pracovními plány, výkresy a seznamy dílů
- Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě
- Schopnost pracovat v týmu

Náplň práce

- Svařování silnostěnných plechů
- Příprava a následná kontrola svářečských prací
- Kontrola kvality
- Kontrola a údržba stroje
- Broušení a další opracování kovu

Nabízíme

Nabízíme:
● Německou pracovní smlouvu na plný úvazek
● Příspěvek na dojíždění do práce
● Vánoční prémie a příspěvky na dovolenou
● Pracovní oblečení
● Komunikaci na kanceláři v českém jazyce
● Práci v příjemném kolektivu
● Bonusovou Visa kartu s pravidelným měsíčním příspěvkem od zaměstnavatele
● Doprava autobusem z českého příhraničí nebo příspěvek na dojíždění
● Ubytování pro pracovníky bydlící daleko od hranic

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis

Kontaktní osoba:
Markéta Bodnar