Key Account Manager - závodní stravování Praha

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1438631-7

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* obchodní praxe v oblasti stravování nebo službách pro korporátní klienty
* samostatná, vyzrálá osobnost, komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
* AJ středně pokročilá (některé nabídky mohou být v AJ)
* práce na PC, Excel, Powerpoint
* řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat po ČR

Náplň práce

* navazování nových obchodních vztahů, nastavování budoucí spolupráce, péče o klienty
* delší obchodní cyklus - od kontaktování zákazníka po podpis smlouvy
* identifikace potřeb a orientace na zákazníka, utváření dlouhodobých vztahů
* obchodní praxe v zajišťování služeb pro velké společnosti, zkušenosti s veřejným stravováním výhodou
* návštěvy klientů, porady a schůzky v rámci obchodního týmu, možnost home office

Nabízíme

* služební auto
* bonusový systém
* 5 týdnů dovolené
* narozeninové volno
* odměna za pracovní výročí
* možnost Multisport karty
* karta Benefit Plus
* příspěvěk na penzijní připojištění
* zvýhodněné stravování, ovoce v kanceláři
* slevy u CK Čedok a při nákupu vozu Škoda
* zázemí kanceláře v Praze
* školení
* občas možnost home office
* vhodné pro kandidáty z celé ČR - sídlo firmy je v Praze

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi prosím Váš životopis. Těším se na Vaše reakce.

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué