Celní deklarant/ka -Praha 10

Aktualizováno:

10. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 55000 Kč/měsíc

Značka:

1638125143

Zařazeno na pozici:

Celní deklarant Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Do našeho pozitivně naladěného kolektivu hledáme nového člena na pozici CELNÍ DEKLARANT/KA. Jsme otevření juniorům s dopravní školou i zkušeným celním deklarantům! Pokud se nebojíte alespoň písemné komunikace v anglickém jazyce, pak nám neváhejte napsat!

Jaká je náplň práce celního deklaranta?

* Komplexní vedení celní agendy společnosti
* Celní odbavení zásilek, příprava podkladů k celnímu řízení
* Zastupování společnosti v celním řízení
* Komunikace se zákazníky, celními úřady

Jaká odměna Vás za to čeká?

* Nemusíte se starat o jídlo, protože Vám dáme stravenky
* Snadné spojení do práce, protože budete pracovat v Uhřínevsi
* Čeká Vás fixní plat + motivující bonusy
* Rodinné prostředí společnosti

Jak by měl vypadat vhodný kandidát?

* Měl/a by mít velmi dobrý přehled v problematice celních služeb, orientovat se ve veškeré související dokumentaci
* Měl/a byste mít praxi přímo na pozici celního deklaranta, abychom si lépe rozuměli při zaučení a třeba se od Vás také něčemu přiučíme.
* Jsme však otevření i juniorům s dopravní školou.
* Angličtina na denní bázi

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová
Tel: 724 109 578