Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Dobřichovice

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dobřichovice

Nabízený plat:

19320 Kč

Značka:

15826050715

Firma:

Funny Sassy s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zaměstnance na pozici skladníků, kteří ukládají zboží, vyhledávají zboží a nakládají zboží na manipulační vozíky, dováží a vyváží zboží v rámci skladu, požadujeme pečlivost, spolehlivost, a dobrou fyzickou kondici. ubytování, kurzy ČJ, zaškolení.

Podobné nabídky práce

Obsluha strojů

včera Mladá Boleslav DPV Group s.r.o.
31000 - 36000 Kč za měsíc S ubytováním

Technik - obsluha výkonové brzdy

včera Mladá Boleslav PROTECHMOTION s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Operátor výroby - obsluha pily- až 1300Kč/den

dnes Kladno AGENTURA PLUS s.r.o.\nPobočka Kladno
130 - 150 Kč za hodinu

Obsluha výrobní linky, mzda 33.000 Kč, 5 týdnů dovolené

dnes Kolín O.K. solution, s.r.o.
24500 - 33000 Kč za měsíc

Obsluha výrobní linky. Nástup možný ihned!

dnes Kolín Comac Jobs Kolín

Dělník ve výrobě (obsluha strojů) možnost růstu na pozici Mistr

aktivní nabídka Lužec nad Vltavou JOBSYSTEM s.r.o.

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka na D4

před týdnem Mníšek pod Brdy Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před 3 dny Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Pokladní ve firemní restauraci Praha západ

před týdnem Praha PERFECT CANTEEN s.r.o.

Brigády pokladní v kantýně Řízení letového provozu

aktivní nabídka Jeneč PERFECT CANTEEN s.r.o.
176 Kč za hodinu

Kontaktní osoba:
Radka Bergerová Vondráková

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.