Servisní technik VN a VVN Praha

Aktualizováno:

9. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1487798-1

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ vzdělání s maturitou v oboru elektro - silnoproud, praxe na vysokém napětí výhodou
* Odborná způsobilost v elektrotechnice (dříve vyhláška 50), dle NV 194/22 Sb. §7 bez omezení napětí
* Ochota být celý týden na měření, ubytování zajištěno firmou
* Řidičský průkaz skupiny B, ochota dodělat si skupinu C (zajistí firma)

Náplň práce

* Měření a diagnostika VN, VVN a ZVN zařízení po celé ČR - firma provádí jako jediná ve střední Evropě
* Zpracování a vyhodnocení měřících protokolů, a vyhotovení technických zpráv
* Práce s měřícími a diagnostickými přístroji
* Řízení nákladního vozu/ autobusu – přejezdy mezi zákazníky

Nabízíme

* Příjemný kolektiv a zázemí stabilní zahraniční firmy s velkou tradicí
* Odborné vzdělávání
* Unikátní know-how
* Roční bonus
* 25 dnů dovolené, 3 sick days
* Příspěvek na životní/penzijní připojištění
* Dotované obědy
* Benefity v hodnotě 33.000 Kč ročně
* Mzdové příplatky nad rámec měsíční mzdy
* Multisport karta

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371