Angular Vývojář – vývoj SW pro lékaře - od 65.000 Kč #2192 Brno

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 80000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Vývojář Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* znalost Angular, TS
* znalost agilní metodologie vývoje IS, SW - SCRUM
* zájem o nové technologie a návrhy cloudové infrastruktury
* zájem se neustále učit a vzdělávat
* analytické schopnosti
* schopnost návrhu relační databáze
* znalost programovacího jazyka Java, JavaScript výhodou
* znalost frameworků Spring, Hibernate výhodou
* Anglický jazyk na základní úrovni pro práci s technickou dokumentací
* zodpovědnost a schopnost týmové i samostatné práce
* výhodou je, pokud se zajímáte o vývoj webových aplikací a kybernetickou bezpečnost

Náplň práce

* vývoj nového ambulantního informačního systému pro zdravotnictví společnosti CGM ČR
* práce na vývoji cloudového řešení IS pro zdravotnictví
* analýza uživatelských a systémových požadavků
* návrh a vývoj nových modulů programu

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení a pravidelné měsíční bonusy
* zázemí prosperující nadnárodní společnosti
* celofiremní vzdělávání in house
* kariérní růst
* 25 dnů dovolené
* motivační bonusový systém
* stravenky
* prostor pro realizaci vlastních nápadů
* různorodou práci v příjemném kolektivu

Poznámka

Chcete pracovat v moderních SW technologiích? Zajímá Vás práce na nejnovějším vývoji? Máte zájem podílet se na vývoji cloudového řešení naší webové aplikace?

Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete strukturovaný životopis.

Vybraní uchazeči budou pozvání na osobní pohovor, který je podmínkou pro jednání o uzavření pracovně-právního vztahu.

Místo výkonu práce Brno přednostně, případně Praha
Nástup IHNED.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová