Vedoucí mistr směny - Písek

Aktualizováno:

8. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1179175-19

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Písek, Mistr Písek

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* ochota pracovat ve 3 směnném režimu
* prokazatelná praktická zkušenost s vedením vícečetného teamu (min. 10 a více podřízených)
* AJ na úrovni A2 (mírně pokročilá úroveň)
* zkušenost z prostředí automotive výroby velkou výhodou

Náplň práce

* kompletní zastření celé směny výroby (personální, výrobní, kvality...)
* vedení cca 30 členného teamu dělníků ve výrobě (dohled nad prací, přidělování úkolů, kontrola kvality, plánování směn, personálně-mzdová oblast)
* spolupráce s HR při náboru a dalších personálních otázkách
* dohled nad dodržováním BOZP, PO a enviromentální politiky firmy
* spolupráce s dalšími managery
* plánování práce, dohled nad kvalitou, reporty

Nabízíme

* velmi dobře hodnocená práce odpovídající její náročnosti
* práce v mladém, dynamickém teamu
* příspěvky ke mzdě (na dojezd, stravování, směnný provoz)
* další motivující benefity v rámci společnosti (příspěvek na sport, penzijní připojištění, vzdělávání a řada dalších)

Kontaktní osoba:
Andrea Bauernöplová