Pracovník v sociálních službách - jednosměnný provoz,ranní směny Hradec Králové

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 28000 Kč za měsíc

Firma:

Domov U Biřičky

Požadavky

očkování proti hepatitidě typu B
samostatnost, pečlivost, flexibilita
schopnost kolektivní spolupráce
občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce
zdravotní způsobilost

Náplň práce

Výkon přímé obslužné péče o klienty (osobní hygiena, koupání, výměny inkontinenčních pomůcek, podání jídla, péče o lůžko a osobní věci, oblékání, vstávání a uléhání na lůžko, polohování, vysazování, pobyt na vzduchu, aktivizační činnosti, manipulace s prádlem atd.)
Spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování péče
Zácvik zkušenými kolegy
Dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele
Jednosměnný provoz, pondělí - pátek 6:30 - 15:00

Nabízíme

Plat:
od 25 000 - 28 000 Kč včetně zvláštních příplatků za ošetřovatelství a osobního příplatku

Benefity:
Příspěvek na závodní stravování
Příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
Týmové akce
Ubytování zaměstnanců mezi směnami zdarma a v jednolůžkových pokojích
Náklady na absolvování kvalifikačního kurzu hradí zaměstnavatel (dle podmínek kvalifikační dohody)
Stabilní prostředí veřejného poskytovatele sociálních služeb

V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu k rukám pí. Lenky Páralové, tel. 725 926 089, email: lparalova@ddhk.cz. Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole bude posouzen životopis uchazeče. Uchazeči, kteří postoupí do druhého kola budou pozváni k osobnímu pohovoru s týmem kolegů. Nástup dohodou.
Výběrové řízení probíhá formou osobního setkání přímo v organizaci, případně online prostřednictvím připojení přes Microsoft Teams.

Kontaktní osoba:
Petra Andrle
Mobil: 26.06.2023