Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě Jílové u Prahy

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jílové u Prahy

Nabízený plat:

32000 - 40000 Kč

Značka:

22304700794

Firma:

ARRIVA CITY s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Náplň práce

Řidičský a profesní průkaz skup. "D", popř. umožníme získání řidičského i profesního průkazu "D" na náklady společnosti.
Zdravotní způsobilost.
Dobré mzdové podmínky, stravenky, možnost ubytování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, zaměstnanecké jízdné, stejnokroj, zvýhodněné volání

Podobné nabídky práce

Řidička / řidič autobusu (popř. nabídka rekvalifikace)

dnes Kladno ČSAD MHD Kladno a.s.
38000 - 56000 Kč za měsíc

Cool job - náborák 150000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka na D4

před 2 dny Mníšek pod Brdy Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
38900 Kč za měsíc

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před 4 dny Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Pokladní ve firemní restauraci Praha západ

před 2 dny Praha PERFECT CANTEEN s.r.o.

Brigády pokladní v kantýně Řízení letového provozu

před 6 dny Jeneč PERFECT CANTEEN s.r.o.
176 Kč za hodinu

Projektant/ka (Přípravář/ka)

aktivní nabídka Praha-západ JOBSTART s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník

před 4 dny Velké Přílepy Strojírna ŽAC, a.s.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy Chrášťany u Prahy

před týdnem Chrášťany A-ROYAL Service s.r.o.
150 Kč za hodinu

Techolog pájení

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Mistr výroby

aktivní nabídka Kladno Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Odpovědět na nabídku

Název firmy

ARRIVA CITY s.r.o.

Kontaktní osoba:
Edita Jantolová
Tel: 724 676 135
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.